Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Podziękowania płynące prosto z serca

2016-01-05 10:25:50 (ost. akt: 2016-01-05 10:35:52)
O Szlachetnej Paczce pamiętała społeczność szkolna z podstawówki Wyspiańskiego

O Szlachetnej Paczce pamiętała społeczność szkolna z podstawówki Wyspiańskiego

Autor zdjęcia: ze zbiorów szkolnych

Podziel się:

,,Szlachetne Serca dla Szlachetnej Paczki” pod takim hasłem Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku włączyła się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka organizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA, na czele której stoi ks. Jacek Stryczek.

Szlachetna Paczka pomaga potrzebującym od 15 lat. Społeczność szkolna płońskiej ,,trójki” zaangażowała się w akcję po raz pierwszy i na pewno nie ostatni.

Zorganizowano zbiórkę artykułów spożywczych oraz kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Za pieniądze zebrane podczas sprzedaży bombek i świątecznych stroików zakupiono produkty wskazane przez potrzebującą rodzinę, wśród których znalazła się m.in.: odzież zimowa, pościel, radio oraz książki. Darczyńcy przekazali także rower stacjonarny do ćwiczeń, z którego korzystać będzie niepełnosprawna osoba.

Wzruszona rodzina, która otrzymała świąteczną pomoc. przekazała za pośrednictwem wolontariusza serdeczne podziękowania: „Bardzo cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którzy niosą innym pomoc. Jedyne co teraz możemy powiedzieć to duże i prosto z serca DZIĘKUJEMY”.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną przesłał również kilka słów od siebie: „Serdecznie dziękuję za wspaniałą paczkę przygotowaną rodzinie. Cieszę się, że to właśnie mnie przytrafili się tacy darczyńcy. Dziękuję za łatwość w kontakcie, zaangażowanie, a także poświęcony czas w realizacji paczki. Wyobrażam sobie, że poświęcili Państwo mnóstwo czasu, aby przygotować taki prezent. Bardzo dziękuję”.

Dziękujemy, że byliście razem z nami! Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

(nadesłała Katarzyna Uniewska)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB