Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Ósmy do ,,rewizyjnej"

2015-12-21 14:53:20 (ost. akt: 2015-12-21 15:16:50)
Radny Kośmider dołącza do komisji rewizyjnej, gdzie będzie współpracował m.in. z Magdaleną Dobrzyńską i Henrykiem Zienkiewiczem

Radny Kośmider dołącza do komisji rewizyjnej, gdzie będzie współpracował m.in. z Magdaleną Dobrzyńską i Henrykiem Zienkiewiczem

Autor zdjęcia: redakcja/archiwum

Podziel się:

Już ośmiu reprezentantów liczy sobie organ kontrolny płońskiej rady miasta. Nowym członkiem komisji rewizyjnej został Marcin Kośmider, radny Prawa i Sprawiedliwości.

To kolejna personalna zmiana w tejże komisji. Nie tak dawno informowaliśmy, iż szeregi ,,rewizyjnej" opuściła Małgorzata Adamska-Jasińska, którą zastąpiła Agnieszka Gzylewska. Teraz za sprawą podjęcia grudniowej uchwały o zwiększeniu liczby członków komisji rewizyjnej w jej składzie znalazł się Marcin Kośmider.

- Grupa radnych poprosiła mnie, abym wsparł ich pracę w komisji rewizyjnej. Zgodziłem się, bo chcę mieć bardziej merytoryczne spojrzenie na to, co dzieje się w naszym mieście - komentuje swój akces Marcin Kośmider.

Przypomnijmy, że w komisji rewizyjnej są już: Magdalena Dobrzyńska, Agnieszka Gzylewska, Barbara Pawłowska, Henryk Zienkiewicz, Andrzej Kwiatkowski i Marianna Żebrowska. (DT)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Radna #1893891 | 46.174.*.* 31 gru 2015 12:59

  radny czy jest w jednej komisji czy w pięciu bierze taką samą dietę..

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Nie "już" lecz "aż" ośmiu... #1892975 | 37.190.*.* 30 gru 2015 14:09

   Czy pan radny "wspiera" pracę komisji za dodatkowe pieniądze - oprócz diety?

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Zdzinia #1891959 | 31.63.*.* 29 gru 2015 01:08

   Może miała nieporozumienia ,a może ... Większość ludzi niestety nie ma żadnych zasad. Tam gdzie wiatr zawieje tam idą ! Zdała pewnie sobie sprawę ,że trzeba wracać żeby coś ugrać w tej grze, która zwie się polityką :) Teraz ktoś płacze ,że za dużo mają w rewizyjnej ,a co było jak burmistrz miał większość ? taką krótką macie pamięć , że zapomnieliście... To tak jak PO zapomniała co zrobiła z konstytucją i ilu wybrała do niej swoich ludzi ha ha ha W kraju i mieście nie będzie dobrze dopóki będą rządzić ludzie którzy opierają te rządy tylko na układach wyrobionych siedząc za długo na stołku. Bajki opowiadajcie tym którzy mają problem z myśleniem. Jest ich bardzo dużo dlatego ale mam nadzieję ,że obecnie rodzą się mądrzejsi...

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. Być może? #1890721 | 46.174.*.* 27 gru 2015 08:39

    Może ta radna miała jakieś nieporozumienia z burmistrzem i nie chciała z nim współpracować, ale jak pozanała jaki poziom reprezentuje większość w radzie i ich wódz, to jednak stwierdziła, że burmistrz nie taki straszny? Przecież miała okazaję poznać nową władzę w radzie. Chyba zwyczajnie zdała sobie sprawę, że nie tędy droga...

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. dobrze przecież swoi burmistrza nie sprawdzą #1887951 | 95.49.*.* 21 gru 2015 22:41

    Adamska opuściła rewizyjną i opuściła już dawno grupę z którą niby była w czasie wyborów. A tak krzyczała, tak gadała na burmistrza ,a tu nagle już jest super facet ha ha ha ha gdzie honor? gdzie jakieś zasady? brzydzę się kimś takim ! Co po tej rewizyjnej jak to wszystko jest tak porobione że gucio można sprawdzić. To wszystko to fikcja. Gdyby tak mogli wszystko sprawdzić to dopiero by się .... włosy z głowy by pewnie wszystkim pospadały !

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    Pokaż wszystkie komentarze (14)