Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Dachowała mazda. 32-latka w szpitalu

2015-12-18 10:53:45 (ost. akt: 2015-12-21 13:25:46)

Autor zdjęcia: redakcja/archiwum/zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną utraty panowania nad autem przez młodą kobietę z gminy Czerwińsk.

W środę wieczorem w miejscowości Zdziarka na trasie K 62 kierująca mazdą 32-letnia mieszkanka gm. Czerwińsk (kierunek Wyszogród - Nowy Dwór Mazowiecki) na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem.

Mazda zjechała na pobocze, otarła się o drzewa i dachowała. Płońska policja zwraca uwagę, że kierująca miała w tym przypadku dużo szczęścia, wskazując na zasadniczą różnicę między otarciem a uderzeniem samochodu w drzewo.

32-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

- Zmienne warunki atmosferyczne mgły, opady deszczu, przymrozki, pierwsze opady śniegu sprawiają, że warunki na drodze robią się bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Apelujemy do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi - podkreśla sierż. szt. Kinga Drężek z KPP w Płońsku. (RED)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB