Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Bokserska wigilia co się zowie [FOTO]

2015-12-12 10:43:57 (ost. akt: 2015-12-13 14:27:00)
Św. Mikołaj był dosłownie rozchwytywany, i to nie tylko przez trenującą w klubie liczną dziecięcą grupę;)

Św. Mikołaj był dosłownie rozchwytywany, i to nie tylko przez trenującą w klubie liczną dziecięcą grupę;)

Autor zdjęcia: DT

Podziel się:

Od 15 już lat rodzime środowisko bokserskie spotyka się ,,na opłatku”. Każdego roku liczba sympatyków szermierki na pięści w Płońsku rośnie, o czym mogliśmy przekonać się podczas piątkowego wigilijnego spotkania w siedzibie klubu M Boxing Gym.

Reprezentanci pięściarskiej sekcji połączyli siły wspólnie z przedstawicielami innych sportów walki, takich jak MMA, aby sympatycznie spędzić przedświąteczny czas.

Iście rodzinna atmosfera, dzielenie się opłatkiem, wzajemna moc życzeń, wigilijne potrawy na stole i prezenty w worku od Świętego Mikołaja, nie tylko dla najmłodszych, tak w M Boxing Gym świętowano zbliżające się Boże Narodzenie.

Pozytywne słowa do swoich podopiecznych skierował na wstępie trener Krzysztof Macharzewski, życząc zawodnikom sukcesów w nadchodzącym roku, a tym, którzy nie trenują boksu wyczynowo, a robią to dla własnej satysfakcji i podnoszenia aktywności oraz sprawności fizycznej, wytrwałości w realizowaniu postawionych sobie celów.

Miłym akcentem spotkania było obdarowanie obecnych na wigilii pamiątkowymi kubkami, na których widnieje hasło: ,,W moim sercu mieszka odwaga”. Tej nieustającej odwagi życzymy i my całemu środowisku sportów walki! (DT)

Poniżej więcej zdjęć z wydarzenia - oglądajcie je w pełnym rozmiarze.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB