Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Każdy może zostać Świętym Mikołajem. Najlepszym przykładem są motocykliści [FOTO]

2015-12-06 16:17:56 (ost. akt: 2015-12-07 12:35:20)
W krainie mydlanych baniek

W krainie mydlanych baniek

Autor zdjęcia: DT

Podziel się:

Baboszewska impreza mikołajkowa na długo pozostanie w pamięci organizatorów oraz głównych bohaterów wydarzenia, czyli samych dzieci, na które czekało moc atrakcji.

Rodzinny, świąteczny klimat od samego początku roztoczył się wśród uczestników imprezy pod hasłem ,,Moto-Mikołaj”. Zanim zaprzęg miłośników ,,stalowych rumaków” dojechał na miejsce zabawy, dla uczniów klas wspomagania rozwoju szkoły podstawowej oraz wychowanków oddziału integracyjnego tamtejszego gimnazjum, przygotowano przedstawienie z akcentami muzycznymi pt.: ,,Przy wigilijnym stole” oraz słodki poczęstunek.

Animacyjne zabawy to domena Piotr Jezierskiego. Mali artyści oraz widzowie mieli sporo frajdy, kiedy w powietrze wystrzelił rój mydlanych baniek.

Niedługo potem przed szkołą zaparkowali motocyklowi Mikołaje, ubrani w czerwono-białe stroje, z workiem prezentów dla radosnej dzieciarni. Paczki zakupiono z funduszy, które udało się pozyskać od sponsorów, a ich przygotowaniem zajęli się bezcenni wolontariusze. Właśnie 5 grudnia obchodzili swoje święto – życzymy, aby dalej Wam się chciało pomagać innym! Moto-Mikołaje obdarowali maluchy pluszakami, a dodatkowo udostępnili swoje maszyny do bliższego obejrzenia.

Organizatorem mikołajkowego przedsięwzięcia była ,,Akademia dobra" - gminny wolontariat działający przy Szkole Podstawowoej w Baboszewie. (RED)

Poniżej w dwóch galeriach zdjęcia z wydarzenia - oglądajcie je w pełnym rozmiarze/fot. DT/ zbiory organizatora

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB