środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Święty Mikołaj i lokalni twórcy dla sochocinian [FOTO]

2015-12-06 13:39:49 (ost. akt: 2015-12-07 10:58:04)
Święty Mikołaj i reszta przybyłych wraz z nim gości specjalnych chętnie pozowała do zdjęć z małymi mieszkańcami Sochocina

Święty Mikołaj i reszta przybyłych wraz z nim gości specjalnych chętnie pozowała do zdjęć z małymi mieszkańcami Sochocina

Autor zdjęcia: DRED

Podziel się:

W miasteczkach naszego powiatu czuć już świąteczną atmosferę. Na przykład w Sochocinie, na rynku już po raz trzeci swe sanie zaparkował Św. Mikołaj z Psotnym Elfem, Śnieżynkami oraz reniferem. Spotkali się oni z wypatrującymi Bożego Narodzenia dzieciakami.

Jarmark świąteczny w Sochocinie był okazją do kupna oryginalnych podarunków na niedzielne Mikołajki i pod choinkę. Na kramach znalazły się m.in.: ozdoby i kartki świąteczne, wyroby szydełkowe oraz ręcznie wyszywane, pluszaki, tkaniny, czy też wigilijny olej.

Tuż obok jarmarku na najmłodszych czekał gość z Laponii, który przybył do Sochocina w towarzystwie swojej świty. Kolejka chętnych do wysłuchania jego opowieść i pstryknięcia sobie z nim zdjęcia, była długa jak śnieżnobiała broda jegomościa. W chatce Świętego Mikołaja jego pomocnicy malowali maluchom buźki. Nie zabrakło oczywiście upominków. Rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczny pod hasłem ,,Anioły, aniołki bożonarodzeniowe". (RED)

Poniżej zdjęcia z wydarzenia - oglądajcie je w pełnym rozmiarzePodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB