środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Bliżej kultury

2015-11-30 09:02:36 (ost. akt: 2015-11-30 09:15:29)
Kultura nikogo nie ugryzła, wręcz przeciwnie, wszyscy bawili się przednio

Kultura nikogo nie ugryzła, wręcz przeciwnie, wszyscy bawili się przednio

Autor zdjęcia: MCK w Płońsku

Podziel się:

„Strażniczki marzeń” zrealizowały swój projekt pod hasłem „Kultura nie gryzie” w ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich przy Płońskim MCK.

Projekt zaczął się rozdaniem nagród w konkursie „Mój ulubiony bohater z bajki”. Gdy część oficjalną mieliśmy już za sobą, nadszedł czas na atrakcje dla dzieci i rodziców, a mianowicie: malowanie buzi, projektowanie koszulek, gry i zabawy, skręcanie zwierzaków z balonów.

Zmiana kostiumów wróżek, smoków i jednorożców na sukienki wiązała się z prezentacją wierszy recytowanych przez członkinie grupy „Strażniczki marzeń”, ale nie tylko. W muzyczną podróż zabrali uczestników spotkania RIFFBAND i Natalia Pawęcka.

,,Straszydło w drodze” zaprezentowało występ pt: ,,Grawitacja”, a po nim już prawdziwa wisienka na torcie, czyli występ Grupy Ogniowej „Widmo”. Zrobiło się naprawdę gorąco. Projekt udał się w 110%. Zapraszamy na kolejne działania grup wolontariackich działających przy płońskim MCK

W skład ,,Strażniczek marzeń” weszły: Agnieszka Bugalska (lider), Izabela Budna, Julia Guzanowska, Julia Piechota,Ola Rosiak, Olga Jasek, Martyna Bąk, Karolina Ryzińska, Kasia Biernacka, Katarzyna Rogacka. Opiekunem grupy jest Katarzyna Ornarowicz.

(nadesłała Julka Piechota)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB