środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Alicja Kwiatkowska wraca na stołek wicedyrektora ,,jedynki"

2015-11-27 09:02:37 (ost. akt: 2015-11-27 09:55:10)
Tegoroczne miejskie uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu m.in.: już wicedyrektor Alicja Kwiatkowska i burmistrz Andrzej Pietrasik

Tegoroczne miejskie uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu m.in.: już wicedyrektor Alicja Kwiatkowska i burmistrz Andrzej Pietrasik

Autor zdjęcia: redakcja/archwium

Podziel się:

Mamy koniec tej serii dyrektorskiego serialu w papieskim gimnazjum. Najwyższą funkcję w szkole jednogłośnie powierzono, jak już wiecie, Marzenie Jóźwiak, A jak może jeszcze nie wiecie, jej zastępcą została Alicja Kwiatkowska.

Po odwołaniu ze stanowiska Iwony Zdunek, pełnienie obowiązków dyrektora na krótko powierzono Kindze Rogowskiej. W ostatnich dniach doszło do zmiany, która nie stanowi specjalnego zaskoczenia i dla wielu obserwatorów życia publicznego w naszym mieście była do przewidzenia.

Podczas wczorajszej sesji rady miasta o sprawy kadrowe w Gimnazjum nr 1 w Płońsku zapytał radny Marcin Kośmider, który chciał wiedzieć przede wszystkim, kto będzie pełnił funkcję wicedyrektora tejże szkoły.

Głos zabrała urzędująca dyrektor, która pokrótce przedstawiła się radnym, a burmistrz dodał, iż pani Jóźwiak została bardzo dobrze przyjęta przez radę pedagogiczną. Kiedy Andrzej Pietrasik chciał przejść do innego tematu podczas swego międzysesyjnego wystąpienia, przerwał mu tymi słowami przewodniczący rady Krzysztof Tucholski: - Tu padło pytanie, kto został wicedyrektorem...

Burmistrz do odpowiedzi wywołał ponownie Marzenę Jóźwiak, która powiedziała, iż z dniem 12 listopada funkcję wicedyrektora ,,jedynki" powierzono Alicji Kwiatkowskiej, którą to Iwona Zdunek wcześniej odwołała z tego stanowiska. - Podczas tajnego głosowania większość członków rady pedagogicznej pozytywnie zaopiniowała kandydaturę pani Kwiatkowskiej. To samo uczynił burmistrz Płońska jako organ prowadzący - stwierdzała nowa dyrektor gimnazjum.

Alicja Kwiatkowska została wicedyrektorem szkoły na czas kadencji Marzeny Jóźwiak, czyli do 2020 roku. (DT)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (25) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. jeszcze do `emeryt #1882785 | 213.238.*.* 16 gru 2015 17:10

  Nie do pomyślenia jest żeby dyrektor szkoły tak dezorganizował pracę szkoły jak zdunkowa! Nie byłeś w tym czasie w szkole, to się nie wypowiadaj. A w czasach, o których piszesz dyrektorów przywożono w teczkach i to byli TYLKO zwolennicy "jedynie słusznej wówczas partii" a i radnymi były osoby, na którą władza pozwalała! Dla mnie jesteś typowym hipokrytą!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. emeryt #1869009 | 77.255.*.* 29 lis 2015 17:05

  za moich czasow to nie do pomyslenia.Zona radnego ktory jest od burmistrza zostaje wicedyrektorem szkoly.Skandal

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Do pytania za 100 pkt #1868344 | 89.72.*.* 28 lis 2015 13:14

   Kwiatkowskiej nic nie trzeba dawać, bo Kwiatkowska już była wicedyrektorką, zanim jej mąż został radnym. Poza tym jest dobrym i szanowanym pedagogiem i to rada pedagogiczna ją sobie wybrała - 29 naiczycieli ją poparło.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. pytanie za 100 pkt #1868310 | 83.9.*.* 28 lis 2015 12:40

   A czy Kwiatkowska to nie jest czasem żoną Kwiatkowskiego co biega przy burmistrzu ? jeśli tak no to znowu na żywca jadą z rozdają stołki swoim ha ha ha A Kwiatkowski w czasie wyborów biegał z burmistrzem (może nawet po domach) i namawiał do głosowania na wiadomo kogo. Więc teraz trzeba się odwdzięczyć i dać stołek :) Normalnie to tu nigdy nie będzie tzn zmienić musi się bardzo dużo żeby było normalnie!

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. śmieszne to wszystko jest... #1867948 | 83.28.*.* 27 lis 2015 20:53

   Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Dlaczego nikt nie podaje swojego imienia i nazwiska przy komentarzach? wstydzicie się go ? moim zdaniem wypada się podpisać jeśli się kogoś atakuje, pomawia etc Jeśli ktoś pisze ,że osoba X nie nadaje się na stanowisko lub osoba Y jest najlepsza to dlaczego wstydzicie się swoich komentarzy i swojego zdania?

   Pokaż wszystkie komentarze (25)