Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Kamizelka, które może uratować życie pieszego...

2015-11-24 15:50:58 (ost. akt: 2015-11-24 15:58:14)
Kto porusza się po drogach powiatu płońskiego samochodem, ten wie jak wielu pieszych chodzi poboczami bez jakiegokolwiek elementu odblaskowego. Gmina Dzierzążnia właśćnie włączyła się aktywnie w program ,,B&N"

Kto porusza się po drogach powiatu płońskiego samochodem, ten wie jak wielu pieszych chodzi poboczami bez jakiegokolwiek elementu odblaskowego. Gmina Dzierzążnia właśćnie włączyła się aktywnie w program ,,B&N"

Autor zdjęcia: KPP w Płońsku

Podziel się:

Wójt gminy Dzierzążnia przyłączył się do programu „B&N” i przekazał płońskiej policji kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych. Kamizelki te trafią do niechronionych użytkowników dróg w czasie kontroli drogowych przeprowadzanych przez policjantów WRD.

Dziś Naczelnik Ruchu Drogowego płońskiej Komendy podinsp. Piotr Dąbrowski spotkał się z wójtem gminy Dzierzążnia Witoldem Pająkiem, aby omówić szczegóły programu „B-jak Bezpieczny, N- jak Niechroniony”. Wójt włączając się do programu „B&N” mającego na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg, przekazał
funkcjonariuszom kilkadziesiąt kamizelek odblaskowych. Kamizelki te rozdawane będą podczas kontroli, przez policjantów płońskiej drogówki pieszym oraz rowerzystom poruszającym się po zmroku poza terenem zabudowanym po drogach gminy Dzierzążnia.

- W okresie jesienno-zimowym pogarszają się warunki drogowe i wcześniej zapada zmrok. W jesiennej szarówce pieszy staje się mniej widoczny. Ważne, aby mieszkańcy całego pow. płońskiego również samo zadbali o swoje bezpieczeństwo i pamiętali o założeniu odblasków gdy wsiadają na rower czy poruszają się pieszo - apeluje sierż. szt. Kinga Drężek, rzeczniczka prasowa KPP w Płońsku. (DRED)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB