środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Przyjdźcie, ,,Kultura nie gryzie"...

2015-11-18 13:31:48 (ost. akt: 2015-11-18 13:46:25)

Podziel się:

Już 21 listopada o godzinie 17 w siedzibie nowego MCK-u odbędzie się kolejny projekt w ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich. Zaprezentuje się grupa wolontariacka „Strażniczki marzeń”.

Nazwa projektu wydaje się trafiona. Dziewczyny chcą pokazać wszystkim, że kultura „nie gryzie” i możemy spędzać nasz czas w kreatywny sposób.

Podczas sobotniego wydarzenia na przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji, takich jak: projektowanie i malowanie koszulek, pokaz i warsztaty żonglerki, wiersze dla dzieci i dorosłych, pokaz ogniowy grupy widmo i wiele innych. Na wszystkich przybyłych będzie czekał słodki poczęstunek w postaci ciastek i waty cukrowej.

W skład ,,Strażniczek marzeń" wchodzą: Agnieszka Bugalska (liderka), Izabela Budna, Julia Guzanowska, Julia Piechota, Ola Rosiak, Olga Jasek, Martyna Bąk, Karolina Ryzińska, Kasia Biernacka, Katarzyna Rogacka. Opiekunem grupy jest Katarzyna Ornarowicz.

- Zapraszamy serdecznie na spotkanie pt.: ,,Kultura nie gryzie". Wiem, że jego autorki wykazały wielkie zaangażowanie i pomysłowość przy realizacji własnego projektu. Podczas tej wolontariackiej inicjatywy czeka na nas wiele niespodzianek. Wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie - zachęca do udziału w imprezie Katarzyna Ornarowicz.

- Bardzo cieszę się, że możemy stworzyć coś, co pokaże ludziom, że możliwości spędzania wolnego czasu jest tak wiele. Po powrocie ze szkoły czy pracy nie powinniśmy siadać przed telewizorem tylko sięgnąć po ciekawe książki czy wiersze - przyznaje przed premierowym występem Agnieszka Bugalska, liderka grupy „Strażniczki marzeń”

Organizatorem i fundatorem grantów projektów ramach Akademii Inicjatyw Wolontariackich jest Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. (nadesłała Julka Piechota)

http://i.wm.pl/00/07/88/16/f/kultu-picture564c6f736326b.jpg

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Rzeczywiście "nie gryzie " #1860280 | 46.174.*.* 18 lis 2015 14:02

    Mnie jeszcze nie ugryzła. Nie wystarczyło dla mnie zaproszeń na Maleńczuka, 12 listopada nie było już biletów na balet ze Lwowa, więc teraz mam przyjść na watę cukrową ? Fajnie, że młodzież stara się jak umie, aby zapewnić rozrywkę małej, ale jednak, garstce mieszkańców Płońska, a co z resztą ? Ziewanie na wykładach UTW ? Wdychanie kuchennych zapachów w holu? Chyba nie to mieści się w słowie :kultura.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)