Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Domowa awantura z tragicznym finałem

2015-10-21 14:40:23 (ost. akt: 2015-10-26 09:48:06)
54-latka została aresztowana na trzy miesiące

54-latka została aresztowana na trzy miesiące

Autor zdjęcia: KPP w Płońsku

Podziel się:

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 54-letnia kobieta podejrzana o śmiertelne ugodzenie nożem swojego znajomego. Została zatrzymana przez płońskich policjantów tuż po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Dyżurny płońskiej policji telefonicznie został poinformowany przez dyspozytora pogotowia o ugodzeniu nożem mężczyzny. Na miejsce, do jednej z miejscowości na terenie gm. Naruszewo, skierowany został patrol policji. W chwili przyjazdu policjantów, mężczyzna już nie żył.

- Funkcjonariusze ustalili, że do tragedii doszło najprawdopodobniej w czasie kłótni 54-letniej kobiety z jej 49-letnim partnerem. Kobieta w pewnym momencie chwyciła nóż kuchenny i ugodziła nim swojego konkubenta - opisuje szczegóły zdarzenia sierż. szt. Kinga Drężek z KPP w Płońsku. - Później gdy mężczyzna upadł, nie wiedząc co się dzieje, sama wezwała pomoc. Pomimo akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez załogę pogotowia ratunkowego, 49-latek zmarł.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. - W chwili zatrzymania miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Najprawdopodobniej jej partner w chwili awantury również był nietrzeźwy - dodaje oficer prasowy miejscowej komendy policji.

Wczoraj 54-latka usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej nawet kara dożywocia. Dziś rano decyzją sądu została aresztowana tymczasowo na trzy miesięcy. (za info KPP w Płońsku dodał RED)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB