Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Budowanie charakteru na poligonie doświadczalnym [FOTO]

2015-08-04 10:57:34 (ost. akt: 2015-08-07 14:07:33)
Trener Krzysztof Macharzewski w swoim żywiole. Wakacyjny obóz w Sochocinie zorganizował już po raz drugi

Trener Krzysztof Macharzewski w swoim żywiole. Wakacyjny obóz w Sochocinie zorganizował już po raz drugi

Autor zdjęcia: Dawid Turowiecki

Podziel się:

W sochocińskim ośrodku szkoleniowym przez tydzień przebywała silna grupa M Boxing Gym & Budowlani Boxing Team Płońsk, której towarzyszyła ekipa z Żoliborskiej Szkoły Boksu. W sumie 30 miłośników szermierki na pięści. Odwiedzieliśmy ich z aparatem.

Pod czujnym okiem trenerów Krzysztofa Macharzewskiego oraz Jacka Dymowskiego swoje umiejętności rozwijali i kolejne wyzwania pokonywali adepci pięściarstwa w różnym wieku. Nie zabrakło także walecznej płci pięknej.

Wakacyjny obóz sportowo-bokserski, jak sami widzieliśmy, zintegrował uczestników: kipiących energią, podchodzących do wszystkich zajęć z dużym zaangażowaniem i pasją. Treningi w plenerze, na sali, siłowni, sztuka przetrwania, trening mentalny i motywacyjny prowadzony przez Marię Macharzewską, zajęcia z elementami jogi i strechingu, gry zespołowe i spływ kajakowy, tak spędzano czas na sochocińskim zgrupowaniu.

Wrażeniami z obozu podzielił się Jarosław Miłoszewski, który poza tym, że w pocie czoła doskonalił swe bokserskie umiejętności, to starał się dzielić wiedzą i wskazywać kierunki rozwoju młodym chłopcom biorącym udział w zgrupowaniu. Na pozytywne efekty długo nie trzeba było czekać.

- Sam obóz to był poligon doświadczalny, bezcenna możliwość naprawienia siebie w każdym aspekcie życia. Praca nad ciałem i umysłem. Nacisk na koncentrację i skupienie się na tym, co dzieje się wokół nas. To co było kiedyś uczestnicy zostawiali w domu, tu przyjeżdżali z otwartą głową - mówi nam Jarosław Miłoszewski, który wkrótce również obierze ścieżkę trenerską. - Nie było czasu na nudę i głupoty. Nikt nie wdawał się w kłótnie, czy zbędne nieporozumienia. Wszyscy się sprawdzili i tę drogę będziemy kontynuowali, bo to ma naprawdę sens - dodaje z entuzjazmem. - Współpraca z profesjonalistami i perfekcjonistami to jest czysta przyjemność. (DT)


Foto oglądajcie w pełnym rozmiarze

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB