Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Boży Trubadurzy zagrają u ,,Michała"

2015-06-29 08:33:35 (ost. akt: 2015-06-29 08:41:58)
Jedną z artystek, która 5 lipca wystąpi przed płońską publicznością będzie Monika Krajewska

Jedną z artystek, która 5 lipca wystąpi przed płońską publicznością będzie Monika Krajewska

Autor zdjęcia: katedraplock.pl

Podziel się:

W niedzielę, 5 lipca o godz. 17 w kościele parafii św. Michała Archanioła w Płońsku odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Monika Krajewska - śpiewaczka mezzosopranowa i Natasha Ulyanovsky, organistka, pianistka.

W programie znajdą się popularne przeboje muzyki Gospel, liturgiczna muzyka Synagogi Żydowskiej oraz religijna muzyka kantatowo – oratoryjna baroku.

Monika Krajewska, mezzosopran, jest laureatką wielu konkursów wokalnych, w tym; pierwszej nagrody na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Rosy Ponselle, pierwszej nagrody na konkursie wokalnym ,,Amici Competition", G. Verdi Prize ufundowanej przez Palm Beach Opera, drugiej nagrody na konkursie im. Marcela Sembrich-Kochanska w Nowym Yorku, nagrody specjalnej na konkursie Mc. Allister oraz laureatką konkursu "National Teachers Association".

Natasha Ulyanovsky, organistka i pianistka, posiada tytuł ,,Zasłużonej Artystki Rosji". Koncertowała w Rosji, Europie, Stanach Zjednoczonych i Izraelu pod auspicjami ,,Moscow Soyuzkoncert". Nagrywała dla "Melodia". Przez wiele lat występowała także, jako solistka oraz korepetytor w Operze w Odessie. Poza tym koncertowała na najważniejszych scenach muzycznych USA, w tym w Nowojorskiej Carnegie Hall. (za info MCK w Płońsku)

http://i.wm.pl/00/07/37/43/f/bt-picture5590e680af87a.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB