Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Dzień Dziecka z wędką w ręku

2015-05-26 14:45:00 (ost. akt: 2015-05-26 15:20:27)
Udział w imprezie jest bezpłatny i nie trzeba mieć ze sobą żadnych dokumentów wędkarskich

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie trzeba mieć ze sobą żadnych dokumentów wędkarskich

Autor zdjęcia: ze zbiorów archiwalnych organizatora

Podziel się:

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Nowym Mieście zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku do 14 lat wraz ze swoimi opiekunami na Piknik Rodzinny pn. ,,III Otwarty Wędkarski Dzień Dziecka".

Zbiórka uczestników z wędkami w niedzielę, 31 maja o godz. 8.30 nad Zalewem Nowomiejskim, przy parkingu za tamą, "przy kamieniach". Prosimy o przygotowanie nazw drużyn i zabranie ze sobą dobrego humoru:)

W programie przewidziane są krótkie zawody wędkarskie (wszystkie dzieci otrzymują okolicznościowe medale oraz upominki wędkarskie, istnieje możliwość wspólnego połowu z opiekunem) oraz piknik (m.in. wspólny grill na plaży, pokaz broni palnej, dmuchana zjeżdżalnia, prezentacja służbowych pojazdów policji i straży pożarnej, losowanie dodatkowych nagród wędkarskich, zabawa przy muzyce, wata cukrowa, popcorn, lody, ogromne bańki mydlane itd.). W trakcie zabawy zapewniamy podstawową opiekę medyczną.

Na miejscu będzie można uzyskać nieodpłatnie zezwolenia (tzw. karta wędkarska) na połów ryb dla dzieci w wieku do 14 lat, które po raz pierwszy wstępują do PZW. Wystarczy nam tylko zdjęcie legitymacyjne. Więcej informacji: tel. 667-476-345. Dokładny harmonogram imprezy: www.pzw.org.pl/1495/. Obowiązkowe zapisy u Darka Szymańskiego (tel. 606-514-626). (JW)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ". 

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Dawid Turowiecki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB