Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Audi stanęło w płomieniach na przyszpitalnym parkingu

2015-05-08 12:08:39 (ost. akt: 2015-05-08 12:26:43)

Autor zdjęcia: sxc.hu - zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Sytuacja wyglądała groźnie. Z komory silnika buchały płomienie na wysokość ponad metra. Ogień wydobywał się również spod podwozia samochodu. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się ugasić pożar jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

7 maja wieczorem dwóch płońskich dzielnicowych wjechało radiowozem na teren parkingu przy szpitalu powiatowym, aby ustalić pewne fakty w związku z wcześniejszym zdarzeniem drogowym. Tuż po wjeździe na przyszpitalny parking policjanci zauważyli płonący samochód i ludzi wołających o pomoc. Poinformowali dyżurnego a sami po chwyceniu gaśnic, które są na wyposażeniu radiowozu, zaczęli gasić płonące osobowe audi.

Dzielnicowi poradzili sobie z ogniem, zanim pożar rozprzestrzenił się poza komorę silnika samochodu. Co najistotniejsze nikt nie ucierpiał.

- Jak ustalili później funkcjonariusze audi kierowała 47-letnia mieszkanka gminy Płońsk - informuje sierż. szt. Kinga Drężek z KPP w Płońsku. - W czasie kiedy wyjeżdżała z parkingu silnik pojazdu zgasł, coś strzeliło i samochód zaczął się palić. Prawdopodobną przyczyną pożaru, jaką wskazali strażacy, było zwarcie instalacji elektrycznej - dodaje oficer prasowy miejscowej komendy policji. (RED/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB