2015-03-22 12:24:04 (ost. akt: 2015-03-23 16:09:29)
Srebrny medalista MP w przełajach Miłosz Borowski przed kamerą TVP

Autor zdjęcia: zbiory klubowe

Podziel się:

Kilkanaście minut temu 21-letni zawodnik MKS Durasan Płońsk, którego trenerem jest Robert Adamski, ukończył swój start na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Iławie. W kategorii open, na dystansie 4 km wywalczył on drugie miejsce! Gratulujemy!

Czas naszego reprezentanta to 11 minut i 43 sekundy. Zawody wygrał Tomasz Osmulski z Łodzi, który uciekł konkurencji na 500 metrów przed metą, a z Borowskim wygrał o cztery sekundy.

- Jestem z siebie dumny i bardzo szczęśliwy, że udało mi się połączyć medycynę, wojsko oraz trening lekkoatletyczny - mówił na gorąco, tuż po zakończonym biegu reporterce TVP Miłosz Borowski, nowy wicemistrz kraju w przełajach.