Czwartek, 1 września 2016. Imieniny Belindy, Bronisza, Idziego

Czerniakowski pokonuje Oporską

2014-11-18 10:31:01 (ost. akt: 2014-11-19 12:54:16)
Na Marka Czerniakowskiego zagłosowało blisko tysiąc wyborców, co przełożyło się na jego pewną wygraną

Na Marka Czerniakowskiego zagłosowało blisko tysiąc wyborców, co przełożyło się na jego pewną wygraną

Autor zdjęcia: redakcja archwium

Podziel się:

W najmniejszej z gmin na Mazowszu, gminie Joniec, bardzo pewne zwycięstwo w wyborach na wójta odniósł 39-letni Marek Czerniakowski startujący ze swojego komitetu.

Otrzymał on 972 głosy wyborców przy 321 Izabeli Oporskiej z PSL.

Poniżej wyniki głosowania w wyborach do Rady Gminy Joniec:

Okręg wyborczy nr 1 (Joniec)
PIERZCHAŁA Szymon - 62 głosy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
KRZEMIŃSKI Bartosz – 68 głosów
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 2 (Joniec, Joniec – Kolonia)
BILIŃSKI Piotr Franciszek – 49 głosów
zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL
NOWIŃSKI Grzegorz Tomasz – 51 głosów
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 3 (Popielżyn – Zawady, Popielżyn Górny)
CIEŚLAKIEWICZ Wiesława Irena – 16 głosów
zgłoszona przez Komitet Wyborczy PSL
ZASOŃSKI Waldemar – 46 głosów
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 4 (Popielżyn – Zawady)
SZTABNIK Marcin Adam – 38 głosów
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
GROSZKOWSKI Tadeusz - 12 głosów
zgłoszony przez WW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 5 (Osiek)
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
OŁDAKOWSKI Michał
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 6 (Soboklęszcz)
CZERNIAKOWSKA Jadwiga – 47 głosów
zgłoszona przez Komitet Wyborczy PSL
WIECIŃSKA Bogumiła – 44 głosy
zgłoszona przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 7 (Szumlin)
ZAWADKA Marek Dariusz - 50 głosów
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
SĘKOWSKI Janusz Józef – 22 głosy
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Oręg wyborczy nr 8 (Królewo, Sobieski)
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
DOMAŃSKI Marcin
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 9 (Królewo)
WIKTOROWICZ Roman Jan – 30 głosów
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
PRZONDAK Andrzej Jerzy – 86 głosów
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 10 (Krajęczyn)
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania
SAWICKI Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL

Okręg wyborczy nr 11 (Proboszczewice)
CIOSEK Anna Renata - 37 głosów
zgłoszona przez Komitet Wyborczy PSL
WIERZCHOWSKI Stanisław – 43 głosy
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 12 (Omięciny)
PILŚNIK Maria – 22 głosy
zgłoszona przez Komitet Wyborczy PSL
MARCINIAK Wojciech – 25 głosów
zgłoszony przez KWW SLD Lewica Razem
SOSIŃSKI Janusz – 29 głosów
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 13 (Adamowo, Józefowo)
CZULIŃSKI Zbigniew – 41 głosów
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
GARLEJ Krzysztof – 43 głosy
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 14 (Stara Wrona, Nowa Wrona)
MORAŃSKI Andrzej -57 głosów
zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL
RAJSKA Anna Zofia – 42 głosy
zgłoszona przez KWW Marka Czerniakowskiego

Okręg wyborczy nr 15 (Ludwikowo)
W związku z tym, iż w okręgu wyborczym została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, następujący kandydat uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania:
PAWĘCKI Tomasz
zgłoszony przez KWW Marka Czerniakowskiego

(nadesłane przez UG w Jońcu)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB