Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Jarosławski obdarzony ogromnym zaufaniem - cała rada w rękach PSL! [AKTUALIZACJA]

2014-11-17 13:06:34 (ost. akt: 2014-11-23 13:24:42)
Aleksander Jarosławski miał tę komfortową sytuację, że nie było chętnych do podjęcia z nim walki o fotel wójta płońskiej gminy. W głosowaniu wygrał miażdżącą przewagą głosów ,,za" jego ponowną elekcją

Aleksander Jarosławski miał tę komfortową sytuację, że nie było chętnych do podjęcia z nim walki o fotel wójta płońskiej gminy. W głosowaniu wygrał miażdżącą przewagą głosów ,,za" jego ponowną elekcją

Autor zdjęcia: redakcja archwium

Podziel się:

Nie było niespodzianki jeżeli chodzi o głosowanie na wójta gminy Płońsk. W wyborczych szrankach Aleksander Jarosławski nie miał nawet kontrkandytata. W niedzielę zyskał ponad 80-procentowe poparcie wyborców. Za to niemałym zaskoczeniem jest skład rady gminy, gdzie komplet stanowią ludowcy.

Dla mnie osobiście te wybory nie należały wcale do takich łatwych jakby komuś mogło się wydawać, bowiem poddałem się ocenie mieszkańców, a do tego musiałem walczyć z samym sobą - komentuje dzisiaj Aleksander Jarosławski.

Jak przyznaje wygrany wójt, on sam przecierał oczy ze zdumienia, kiedy zobaczył, że nowa rada gminy w stu procentach składać się będzie z członków Polskiego Stronnictwa Ludowego. - To się zdarza niezwykle rzadko, nie wiem, czy w ogóle nie po raz pierwszy. Może byłoby lepiej, gdyby jednak znalazła się wśród tej ,,15-tki", chociaż jedna osoba, która byłaby z innej opcji i bardziej krytycznym okiem przyglądała się naszym poczynaniom - dodawał pół żartem, pół serio Jarosławski.

(DT)

Skład Rady Gminy w Płońsku:


DRZEWASZEWSKI Zygmunt Józef
BOROWSKI Jerzy Andrzej
KUCHARZAK Jacek
JAROSŁAWSKI Marek
MAKOWSKI Ryszard
GRĄBCZEWSKA Renata
KRAWCZYK Tadeusz
KĘDZIK Włodzimierz Bogusław
MAŁECKA Agnieszka
ŁOPUSZYŃSKI Stanisław Janusz
GRUDNY Roman Krzysztof
KOWALSKI Wojciech
GOŁĘBIOWSKA Maria
SALAK Jacek
TRACZYŃSKI Krzysztof

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkanka #1557694 | 46.174.*.* 18 lis 2014 21:26

  "Słabi ludzie szukają zemsty , silni wybaczają a inteligentni po prostu ignorują "- to dedykacja dla *byłego pracownika*. Takie życie kolego, nie wszyscy mogą pracować w tym Urzędzie, ale to nie powód żeby szukać zemsty w postaci "tanich" komentarzy. Przyjmij na klatę porażkę, nie wykazałeś sie widocznie niczym, skoro tak krótko tu zabawiłeś. I nie obrażaj ludzi, którym nie dorastasz do pięt.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. wyborca #1554970 | 46.174.*.* 18 lis 2014 12:15

   Wójt to swój chłop, dobry człowiek, tak otwartego na problemy innych gospodarza zazdroszczą nam inne gminy. To, że współpracownicy wykorzystuja jego dobroć to juz inna sprawa.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. rolnik #1554906 | 46.174.*.* 18 lis 2014 11:59

   w gminie to jedna rodzina pracuje wójta.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. by ły pracowni #1553668 | 176.221.*.* 18 lis 2014 00:16

   Miałem przyjemność przepracować kilka miesięcy pod rządami tego pana i jednego się dowiedziałem o tym człowieku i jego radzie . Zakłamany oszust , kłamca i tchórz omamił poklepywaniem po plecach i fałszywym uśmieszkiem ten ciemnogród którym zarządza i dawno przestał być konstruktywny zajoł by się swoimi nerkami i oddał władzę komuś młodszemu i zdrowszemu . Ale chciwość podobnie jak pietrsikowi odebrała mu już dawno zdolność racjonalnego myślenia a wy głupcy obsadziliście jego i wszystkich jego kumpli w radzie , teraz ma prawdziwy raj na ziemi. Wkrótce frajerzy za to zapłacicie ale nikt nie będzie was żałował bo za frajerstwo i głupotę trzeba płacić ...średnio 12 tyś zł miesięcznie.....a w zamian co ...gówno....frajerzy!!!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. wieśniak #1553024 | 83.6.*.* 17 lis 2014 21:57

    Gratuluję PSL-owi. Ale dziwi mnie to, że po takiej arogancji w stosunku do rolników wyrażanej przez ministra rolnictwa bądź co bądź wywodzącego się z PSL rolnicy dalej głosują na tych z PSL. Chociaż może powiedział im prawdę, że są frajerami. Za to frajerzy pojechali składać wnioski na zwrot pieniędzy za utracone dochody w związku z rosyjskim embargiem to ich w ARR przepędzono bo zjechało się tych frajerów za dużo. A później narzekają. A może to narzekanie jest wpisane w politykę PSL. Coś w tym musi być. Więc narzekania rolników trza olewać ciepłym moczem. Im po prostu źle się nie dzieje. Mają się dobrze i dlatego głosują na PSL.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (12)