Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Osiedlowa zabawa maluchów z Objazdowym Domem Kultury [ZDJĘCIA]

2014-07-16 07:47:10 (ost. akt: 2014-07-21 14:41:12)
Roztańczone dzieci u boku prowadzących imprezę: Anny Mika i Kasi Ornarowicz oraz przyklaskujący imprezie burmistrz Andrzej Pietrasik

Roztańczone dzieci u boku prowadzących imprezę: Anny Mika i Kasi Ornarowicz oraz przyklaskujący imprezie burmistrz Andrzej Pietrasik

Autor zdjęcia: DRED

Podziel się:

Tym razem ODK dojechał na przystanek Północna/Kolbego i wyciągnął z domów we wtorkowe przedpołudnie całkiem pokaźną grupę dzieciaków oraz rodziców i dziadków.

Takiego oblężenia dzieciarnią plac przy Kolbego chyba jeszcze nie przeżywał. Na uczestników osiedlowej imprezy czekały zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek, podwórkowy teatrzyk, sportowe gry oraz konkursy z nagrodami. W swoim żywiole byli nie tylko najmłodsi, ale i wspierający rozrywkowe działania wolontariusze-animatorzy, nie mówiąc już o Kasi Ornarowicz i Annie Mika, które nadawały ton wydarzeniu, przeprowadzając dzieci przez liczne atrakcje.

Kolejny przystanek na drodze Objazdowego Domu Kultury to Jordanek (22 lipca, godz. 11-13). Tymczasem poniżej wrzucamy zdjęcia z wczorajszej zabawy - radzimy oglądać je w pełnym rozmiarze.

(RED)

Komentarze (17) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mama1 #1459236 | 46.174.*.* 12 sie 2014 09:29

  Narzekacie, krytykujecie, a sami pomysłów w nie macie, trochę to chore. Mieszkałam parę lat w Stanach w Nowym Jorku i tam dzieci nie mają takich zabaw, no chyba że rodzice słono zapłacą. Jedyną rozrywką dzieci są gry komputerowe, które rodzice kupują co drugi dzień. Siedzą, grają i świata poza tym nie widzą. Niektórzy są tak obrzydliwie bogaci, że nie umieją się niczym cieszyć. Nawet coroczna wycieczka na Hawaje nie robi na nich wrażenia. Jak napatrzyłam sie na te bogate, nieszczęśliwe dzieci, to te nasze polskie dzieci bawiące się dużymi bańkami wydają mi się szczęśliwe. Może są biedne taka zabawa daje im radość. Moje dzieci mogłyby mieć dużo bo mam rodzinę za granicą i duże możliwości tylko pytanie po co? Mają tyle ile trzeba, a najwięcej mają miłości, przytulania i czasu spędzonego z rodzicami. To chyba najważniejsze. Bogate dzieci to niekoniecznie szczęśliwe dzieci - niestety widziałam ich zbyt dużo.....

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. mama1 #1458482 | 46.174.*.* 11 sie 2014 07:38

  A ja się dziwię tym narzekaniom. To jak ta Rybakowa z przedstawienia. Owszem, lans burmistrza może jest śmieszny, ale dzieci bawią się dobrze. Skoro martwicie się o dzieci, to warto spojrzeć na to trochę inaczej. DZIECI MAJą RADOŚĆ I Z TEGO TRZEBA SIĘ CIESZYĆ. POPATRZ MA ROZEŚMIANE TWARZE DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!! bURMISTRZ CZY NIE BURMISTRZ DZIECKA TO NIE OBCHODZI. DZIECKO MA RADOŚĆ!!!! I TO SIĘ LICZY..... A narzekający przyjdzcie i pokarzcie jak można lepiej, fajniej i inaczej.... Może coś zmienicie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. poświętniacy #1443299 | 79.191.*.* 20 lip 2014 17:58

   Pomysł świetny ale przypominam, że osiedle Poświętne ma również park a w nim plac zabaw / notabene z chwastami/ i bardzo dużo dzieci , które by chciały wspólnie przeżyć pierwszy raz osiedlową akcję / w innych osiedlach już po raz drugi/.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. mama #1443210 | 78.30.*.* 20 lip 2014 15:46

    Objazdowy to super działanie dla dzieciaków. Moje pociechy cieszą się już po raz drugi na te osiedlowe akcje :) Brawo dla organizatorów !!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. klaun #1441592 | 31.174.*.* 18 lip 2014 09:22

    Objazdowy Dom Klutury jest autorskim projektem, stworzynym z myślą o dzieciach i dla nich. Jak ktoś się doszukuje w tym kampani wyborczej to niech idzie do lekarza, tego od głowy. Najlepiej jest siedzieć w domu i ględzić jak jest mi źle nic nie robiąc. Jak chesz lepszej kultury, takiej dla bogatych, bardziej górnolotnej to ją sobie wymyśl, zrób albo jedź do wawki połaź po arkadii,  może cię oświeci.  la, milka, płońszczanin i kto tam jeszcze macie rację, jesteście "ślepi głusi naiwni" bo jak CHCECIE ZMIENIĆ BURMISTRZA to IDŹCIE DO WYBORÓW ZAGŁOSOWAĆ, siedząc w sieci i narzekając nic nie zmienicie. Wpadnijcie do jordanka, zaproponować kulturę wyższych lotów i przynieście ciasteczka, albo lody dla dzieciaków, wtedy też będziecie pewnie na zdjęciu, jeśli macie parcie na szkło. UWAGA: znając życie burmistrz pewnie znowu przyjdzie z cukierkami za pieniądze podatnika, więc będzie kolejne pole do popisu. Zawsze możecie  zrobić pikietę OBJAZDOWY DOM KULTURY TO ZŁO:).  Pytanie tylko, które z was ruszy 4 litery sprzed ekarnu. pozdrawiam wszystkich narzekających 

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (17)