Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Cobra w medalach na mistrzostwach Mazowsza

2014-06-25 09:48:03 (ost. akt: 2014-06-25 10:01:26)
Efektowne kopanie packi zawieszonej na wysokości ponad 2,5m

Efektowne kopanie packi zawieszonej na wysokości ponad 2,5m

Autor zdjęcia: zbiory klubowe

Podziel się:

Ponad 150 zawodników i zawodniczek walczyło w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu o medale i dyplomy Mistrzostw Mazowsza Taekwon-do, których głównym organizatorem był Piotr Grącki, szkoleniowiec Cobry.

Nie zawodach nie zabrakło również przedstawicieli płońskiej sekcji klubu Taekwon-do Cobra, która wywalczyła dwa złote, trzy srebrne i cztery brązowe medale. Na podium stanęli między innymi Marek Grąbczewski, Kacper Paruszewski, Natalia Pawęcka, Szymon Gaworek oraz Jan Opałka.

- Ekipa Taekwon-do Cobra z Przasnysza pokazała wysokie umiejętności techniczne oraz wolę walki, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - mówi nam Piotr Grącki. - Zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych najwięcej pozytywnych emocji wzbudzały walki i techniki specjalne. Dorośli zakończyli techniki kopiąc w packę na wysokości prawie 2,7m. Tak wspaniałą imprezę udało się zorganizować przy dużym wsparciu rodziców oraz dyrekcji podstawówki w Przasnyszu.

http://i.wm.pl/00/05/97/98/n/img-5586-picture53aa7df3274d1.jpg

Piotr Grącki i młodzi medaliści Mistrzostw Mazowsza w Taekwon-do (fot. zbiory klubowe)

To ostatnie zawody przed wakacjami i wieloma atrakcjami, jakie klub przygotował na czas wolny od szkoły. - Kolejne zmagania już na obozie sportowym, który w tym roku spędzimy w górach, relaksując się i przygotowując do następnego sezonu - dodaje instruktor.

(za info Piotra Grąckiego dodał: DT)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB