Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Gala najpopularniejszych sportowców Płońska [ZDJĘCIA]

2014-05-22 09:56:04 (ost. akt: 2014-05-26 11:56:08)
Od lewej: Marcin Syski, Rafał Kuchciński, wicestarosta Andrzej Stolpa, Bartosz Gołaszewski i burmistrz Andrzej Pietrasik

Od lewej: Marcin Syski, Rafał Kuchciński, wicestarosta Andrzej Stolpa, Bartosz Gołaszewski i burmistrz Andrzej Pietrasik

Autor zdjęcia: Iza Ambroziak

Podziel się:

Za nami podsumowanie II edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Płońska 2013 roku Wydawnictwa Mazowieckie Media i Portalu Nowy Kurier Płoński. Wspominamy to wydarzenie również fotograficznie. Wkrótce też dołączymy materiał filmowy z gali.

14 dnia maja w auli teatralnej w podziemiach kościoła parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku zorganizowaliśmy uroczystą ceremonię, która zwieńczyła plebiscytową inicjatywę.

Wydarzenie otworzył zespół z płońskiej szkoły muzycznej, który wprowadził publiczność w dobre samopoczucie kawałkiem ,,Feeling good”. Pod nieobecność dyrektora zarządzającego spółką Mazowieckie Media – Rafała Chmielewskiego – zaszczytu wręczenia wyróżnień i trofeów naszym sportowcom dostąpiły władze miejskie i powiatowe w osobach burmistrza Andrzeja Pietrasika i wicestarosty Andrzej Stolpy.

Okolicznościowe dyplomy za udział w konkursie odebrali zawodnicy i zawodniczki, którzy nie zdołali awansować do finałowej dziesiątki. Świetne wiadomości przekazała nasza sprinterka Monika Wiekiera, laureatka pierwszego plebiscytu. Zdała maturę, więc może wracać na bieżnię! Jej i wszystkim naszym sportowcom życzymy wielu sukcesów na arenach sportowych!

Po przerywniku muzycznym ,,The final countdown” rozpoczęliśmy ostateczne odliczanie: Tadeusz Chudzyński – nasz utytułowany długodystansowiec, jak potwierdził publicznie, nie ma zamiaru kończyć jeszcze kariery (burmistrz przed szacownym audytorium zadeklarował, że będzie wspierał biegacza w przygotowaniach do zawodów), Milena Jeziak, Ewelina Zdancewicz, Robert Włodarski, Krzysztof Salak, Jakub Szymańczyk, Martyna Sobczyńska… Jeszcze krótki filmik z głównymi bohaterami dnia (zmontowany dzięki uprzejmości Krzyśka Krzyżanowskiego – przyp. red.): Marcinem Syskim, Rafałem Kuchcińskim i Bartoszem Gołaszewskim i można zapraszać na scenę tych najpopularniejszych. Tym razem na podium stanął męski tercet płońskich sportowców. Zawodnicy dziękowali trenerom, klubowym kolegom oraz wszystkim, którzy sprzyjali im podczas głosowania.

Zwycięzca plebiscytu MM i NKP, piłkarz PAF-u Bartosz Gołaszewski, otrzymał od głównego sponsora plebiscytu – prężnie rozwijającej się warszawsko-płońskiej grupy marki DuoLife, reprezentowanej przez Marię Zmysłowską – tablet oraz dwumiesięczny zapas suplementów diety na dzień i na noc. Za miejsca drugie i trzecie sportowcom wręczono miesięczną kurację odżywczo-witaminową.

Po raz drugi w nasze przedsięwzięcia zaangażowała się firma FIS Fitness i Siłownia Anety Niepytalskiej. Dla pierwszej trójki ufundowała karnety na siłownię oraz odżywki.

Wydawnictwo Mazowieckie Media, poza statuetkami i pucharami, nagrodziło laureatów repliką piłki Adidasa, którą rozegrany zostanie finał Ligi Mistrzów w Lizbonie, piłką do siatkówki Mikasa z oficjalnym atestem FIVB oraz bogato ilustrowaną encyklopedią Olimpiad. Z pustymi rękoma nie przyszli też nasi samorządowcy. Urząd miasta ufundował odzież marki Alpinus, a starostwo powiatowe torby podróżne z gadżetami.Kończąc, chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować:

Proboszczowi parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku ks. kan. Zbigniewowi Sajewskiemu za gościnność i odprawienie nabożeństwa w intencji sportowej rodziny;

Marzenie Piechockiej z Baru Pasibrzuch (Płońsk, ulica Polna 12) za smaczny poczęstunek;

Wymienionym sponsorom za cenne nagrody;

Wokalistkom i instrumentalistom ze Szkoły Muzycznej w Płońsku pod kierownictwem Mariusza Wrzesińskiego i Andrzeja Izydorczaka za oprawę artystyczną;

Izie Ambroziak za obsługę fotograficzną i pomoc przy nagradzaniu sportowców;

Bogdanowi Śmigrodzkiemu za sprawowaną pieczę nad oprawą techniczną naszej gali;

Łukaszowi Ruszkowskiemu z Telewizji Kablowej ANTELSAT za nagranie ceremonii,

Jeśli o kimś jeszcze zapomnieliśmy, to również mu dziękujemy;)

Galę miał przyjemność poprowadzić Dawid Turowiecki

SPONSORZY NAGRÓD

http://i.wm.pl/00/05/82/24/f/duo-life-picture537daa12a3222.jpg

... Aby każdy dzień był wyjątkowy...

DuoLife to polska marka stworzona na solidnym fundamencie. DuoLife dzień i DuoLife Noc to zamknięta w butelce esencja zdrowia i energii, starannie wyselekcjonowane naturalne składniki z całego świata z pasją połączone w jedność przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnemu systemowi synergii.

DuoLife Dzień - to odpowiedź dla wszystkich, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

DuoLife Noc - to odpowiedź dla wszystkich, którzy pragną aby po spokojnej nocy i w pełni zregenerowaniu sił witalnych, móc cieszyć się życiem, dostarczając unikalnych substancji potrzebnych Twojemu organizmowi.

DuoLife Polska
ul. Kamieńskiego 51
30-644 Kraków
Filia w Płońsku
tel.: 505 757 830

http://duolife.eu/

http://i.wm.pl/00/05/82/24/f/logo-poziomo-czarne-picture537cdfe060ebd.jpg

Klub FIS to kompleks sportowo-rekreacyjny dysponujący profesjonalną siłownią, kompleksowo wyposażoną w sprzęt aerobowo-siłowy (ponad 30 maszyn do ćwiczeń). Jego powierzchnię stanowią sala fitness, siłownia oraz strefa cardio, gwarantujące efektywny i bezpieczny trening na wszystkie grupy mięśniowe zarówno dla pań jak i panów.

Klub oferuję szeroką gamę zajęć fitness, zumbę, pilates oraz treningi personalne. Podczas zajęć wykwalifikowana kadra służy poradami w zakresie treningu, rehabilitacji oraz prawidłowego odżywiania. Do Państwa dyspozycji oddajemy również sklep z odżywkami i suplementami.

Celem działalności jest popularyzacja zdrowego stylu życia oraz zachęcanie wszystkich do spędzania aktywnie czasu wolnego w miłym i bezpiecznym miejscu.

,,FIS" Fitness i Siłownia
ul. Kopernika 5
09-100 Płońsk

http://fisplonsk.pl/
https://www.facebook.com/fisplonsk

http://i.wm.pl/00/05/82/24/f/969367-479918428753854-170841127-n-picture537cdfe04da2b.jpg

CATERING

Organizujemy imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny oraz imprezy plenerowe: festyny rodzinne, zapewniamy catering dla firm.

BAR PASIBRZUCH
Płońsk, ulica Polna 12
Tel.: 23 662 13 13

pasibrzuch.plonsk@facebook.com
pasibrzuch.plonsk@gmail.com

Szukajcie nas też na facebook’u:
http://facebook.com/pasibrzuch.plonsk

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. chore ale... #1401887 | 95.49.*.* 23 maj 2014 23:03

  Chudzyński powinien wygrać ale w tym akurat główną rolę odgrywa kto ile wyda na smsy. Każdy kto ma kasy za dużo lub obrotnych kolegów może wygrać taki plebiscyt za rok.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Poraszka #1400881 | 37.128.*.* 22 maj 2014 20:29

  Wstyd żeby Chudzyński nie wygrał

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. anonim #1400879 | 37.128.*.* 22 maj 2014 20:28

   to jest beznadziejne jak taki utalentowany zawodnik jak mówi Pan burmistrz zajmuje dziesiąte miejsce. Czy to nie wstyd dla Płońska i powiatu?Żeby burmistrz chociaż dotrzymał słowa.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. yooo #1400788 | 109.243.*.* 22 maj 2014 18:53

    gratulacje Bartek!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. ix #1400394 | 158.75.*.* 22 maj 2014 10:32

    Najpopularniejszym sportowcem Płońska jest zdecydowanie Andrzej P.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz