Sobota, 1 października 2016. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

PAF-owcy zaczęli od mocnego uderzenia [z boisk]

2014-04-08 13:16:45 (ost. akt: 2014-04-08 14:18:26)
Piłkarze z rocznika 2000, już w strojach nowego sponsora, pokonali 3:1 u siebie GKS Strzegowo

Autor zdjęcia: zbiory PAF Płońsk

Podziel się:

O inauguracji rundy wiosennej w wykonaniu seniorów już pisaliśmy. Czas na kolejne roczniki piłkarzy Płońskiej Akademii Futbolu. Cztery wygrane przy jednej porażce to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.

Juniorzy PAF-u grali na wyjeździe z Piastem Piastów. Prowadzili już w czwartej minucie spotkania 1:0 po golu Filipa Januszczaka (asysta Kamila Wiśniewskiego). Taki wynik utrzymał się do przerwy. Jednak drugie 45. minut należało już do gospodarzy, którzy dwukrotnie pokonali Mateusza Bońkowskiego.

Piast Piastów - PAF Płońsk 2:1

Skład PAF-u: Bońkowski, Besser (Mak), Kamiński, Popowski (Palmowski), Wiśniewski, Gołaszewski, Kowalski, Dłużniewski (Piątkowski), Piotrowski, Januszczak, Lewandowski.

***

Zespół do lat 14 PAF-u pokonał na własnym boisku 3:1 (2:0) GKS Strzegowo. Łupem bramkowym podzielili się Dawidowie: dwa gole strzelił Gołaszewski i jednego Taha.

Skład PAF-u: Kamiński Szymon (Majewski), Sosiński, Zieliński, Poryziński Adam, Pałac, Misiewicz, Taha, Uniewski, Kamiński Jakub, Poryziński Szymon (Michalak), Gołaszewski

***

Drużyna U-13 odwiedziła boisko w Makowie Mazowieckim i ograła Makowiankę 2:0. Bramki dla płońszczan zdobywali Dawid Krulikowski (as. Łukasz Dynek) i Dominik Archipienko (as. Krzysztof Salak).

Skład PAF-u: Małecki, Górczyński, Jóźwiak, Surowaniec, Bielak, Krulikowski, Mystkowski, Salak, Archipienko

***

Do zera z chłopcami z PAF-u (U-12) przegrał Kryształ Glinojeck. Już do przerwy było po meczu. Nasz zespół zdobył trzy gole, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Małecki, a asystował Chwiłka. Kryształ nie miał dnia, do dorobku płońszczan zapisano jeszcze dwa trafienia samobójcze.

Kryształ Glinojeck - PAF 0:4

Kadra PAF-u na mecz z Kryształem: Kuszmider Adrian, Goszczyński Jakub, Chwiłka Maciej, Duszyński Damian, Głuskowski Grzegorz, Gorlewski Jakub, Kamiński Szymon, Lewandowski Jakub, Małecki Adrian, Mateńko Wiktor, Motak Łukasz, Rembecki Kacper, Romanowski Patryk, Sadowski Wojciech

***

W roli gości w ostatniej kolejce wystąpili również zawodnicy do lat 11, co nie przeszkodziło im wcale w odniesieniu bardzo wysokiego zwycięstwa nad MKS-em Ciechanów ...12:2. Gole dla płońskiej drużyny strzelali: Daniel Sękulski - 6, Marcin Sękowski - 2, Oktawian Podgórski, Aleks Wasilczenko, Stanisław Wiśniewski, Jakub Czubak.

Skład PAF-u: Kacper Sękulski, Daniel Sękulski, Adam Wasilczenko, Aleks Wasilczenko, Natan Podgórski, Oktawian Podgórski, Szymon Gryciuk, Norbert Brzozowski, Adam Sarzalski, Marcin Sękowski, Kacper Wasiak, Stanisław Wiśniewski, Maciej Grossman, Jakub Czubak

(za info PAF Płońsk dodał: DRED)