Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Bartosz Gołaszewski zwycięża w plebiscycie na sportowca roku!

2014-03-18 12:50:06 (ost. akt: 2014-03-24 13:57:31)
Bartek Gołaszewski sięgnął po tytuł najpopularniejszego sportowca Płońska minionego roku w plebiscycie organizowanym przez Mazowieckie Media i Nowy Kurier Ploński

Bartek Gołaszewski sięgnął po tytuł najpopularniejszego sportowca Płońska minionego roku w plebiscycie organizowanym przez Mazowieckie Media i Nowy Kurier Ploński

Autor zdjęcia: zbiory prywatne

Podziel się:

Piłkarz PAF-u wygrał dosłownie rzutem na taśmę. Przewagę zaczął osiągać w ostatnich minutach głosowania naszych Czytelników. Wcześniej szala zwycięstwa przechylała się wielokrotnie na korzyść siatkarza Rafała Kuchcińskiego, który ostatecznie zajął miejsce drugie. Na trzeciej pozycji plebiscyt zakończył lekkoatleta MKS-u Durasan Płońsk Marcin Syski.

Emocji jak to bywa w sporcie nie zabrakło. W ostatnich dwóch godzinach głosowania praktycznie liczyli się już tylko Gołaszewski i Kuchciński. Wyścig na głos wygrał ten pierwszy, kapitan drużyny juniorów U-17 Płońskiej Akademii Futbolu, grający na pozycji stopera lub pomocnika, podopieczny trenera Krzysztofa Szymańskiego. Strzelec siedmiu goli i autor największej liczby asyst w rundzie jesiennej. Bartek przymierzany jest do drużyny seniorskiej.

Bartek Gołaszewski w finale Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Płońska 2013 roku wydawnictwa Mazowieckie Media i Portalu Nowy Kurier Płoński zdobył 1252 głosy. Drugi Rafał Kuchciński, siatkarz UKS-u Rutki Płońsk zgromadził ich 1110, a trzeci Marcin Syski, skoczek MKS-u Durasan Płońsk, 479.
Na kolejnych miejscach z następującą liczbą głosów uplasowali się:

4. Martyna Sobczyńska (DAF Płońsk) – 236 głosów
5. Jakub Szymańczyk (PTS Płońsk) – 128 głosów
6. Krzysztof Salak (PAF Płońsk) – 66 głosów
7. Robert Włodarski (Olimpijczyk Płońsk) – 57 głosów
8. Ewelina Zdancewicz (DAF Płońsk) – 56 głosów
9. Milena Jeziak (DAF Plońsk) – 14 głosów
10. Tadeusz Chudzyński (Romex Płońsk) – 3 głosy


Tak więc po pięciu tygodniach trwania plebiscytu (rundy eliminacyjnej i finału) już wszystko wiemy. Konkurs oficjalnie zamykamy, gratulując laureatom, pozostałym zawodnikom udziału w finale i reszcie sportowców, którzy zostali nominowani do plebiscytu. Gratulujemy także i trenerom za pracę nad doskonaleniem umiejętności swych podopiecznych. Dziękujemy również za aktywność Internautom, kibicom sportu, którzy zaciskali kciuki za swoich faworytów i dopingowali poprzez wysyłanie sms-ów. Mamy nadzieję, że tradycja organizowania plebiscytu będzie nadal kontynuowana, aby w ten sposób popularyzować różne dyscypliny sportu.

Przed nami jeszcze ceremonia uhonorowania płońskich zawodników, którą najprawdopodobniej zorganizujemy w na przełomie kwietnia i maja, ale o szczegółach imprezy będziemy informowali na bieżąco.

REDAKCJA

http://i.wm.pl/00/05/57/73/f/ostateczny-ranking-plebiscytu-1355146.jpg

Tak prezentuje się ostateczny ranking naszego plebiscytu