Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Na topie Gołaszewski, Kuchciński, Syski – finałowe zmagania o miejsca – NOTOWANIE V

2014-03-13 12:08:24 (ost. akt: 2014-03-16 12:58:42)
Na tę chwilę tak wygląda pierwsza trójka: Od lewej: Kuchciński (UKS Rutki Płońsk), Gołaszewski (PAF Płońsk) i Syski (MKS Durasan Płońsk)

Na tę chwilę tak wygląda pierwsza trójka: Od lewej: Kuchciński (UKS Rutki Płońsk), Gołaszewski (PAF Płońsk) i Syski (MKS Durasan Płońsk)

Autor zdjęcia: redakcja

Podziel się:

Pozostaje pytanie, czy ktoś jeszcze dołączy do tego grona, które w ostatnich dniach trwania plebiscytu zachowa największe szanse na tytuł najpopularniejszego sportowca Płońska 2013 roku. Jak na razie najwyżej notowani w eliminacjach nie znajdują poklasku w finale.

Piłkarz PAF-u Bartek Gołaszewski przewodzi stawce praktycznie od samego początku drugiego etapu naszego plebiscytu. W tej chwili może pochwalić się wynikiem 33,9 proc. głosów. Bardzo zbliżył się do niego siatkarz Rafał Kuchciński z UKS-u Rutki Płońsk – 26,7 proc. Marcin Syski, lekkoatleta MKS-u, trzyma się pierwszej trójki i na obecną chwilę cieszy się poparciem na granicy 20,7 proc.

Czwarte miejsce zajmuje Krzysztof Salak z PAF-u – 5 proc. głosów. Robert Włodarski z Olimpijczyka jest piąty z rezultatem 3,9 proc. Za nim poprawiający swą pozycję siatkarz PTS-u Jakub Szymańczyk – 2,4 proc. Tercet piłkarek DAF-u: Martyna Sobczyńska – 2,4 proc., Ewelina Zdancewicz oraz Milena Jeziak – 2,3 proc. na razie za plecami naszych sportsmenów. Biegacz Tadeusz Chudzyński – 0,5 proc. – zamyka w tej chwili finałową dziesiątkę.

STAN NA 13 MARCA 2014 R. GODZINA 12:00

Przypominamy, że głosować na swoich faworytów i doceniać ich wkład w rozwój płońskiego sportu, możecie do poniedziałku, do godziny 23:59. Wtedy okaże się, kto stanie na podium najpopularniejszych i zgarnie główne trofea i nagrody podczas okolicznościowej gali z udziałem zaproszonych gości.

Wkrótce kolejne notowanie. Stay tuned…

(REDAKCJA)

Głosować na finałową 10-tkę możecie klikając na link: http://nowykurierplonski.pl/191989,Wielki-final-Plebiscytu-na-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html#axzz2uddDcdPS, z artykułu na stronie głównej oraz z belki i box-u PLEBISCYT KURIERA. Tam znajdziecie aktualny ranking i szczegółowe dane procentowe.