Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Awans Włodarskiego, Kuchciński zbliża się do Gołaszewskiego – NOTOWANIE IV

2014-03-10 12:48:28 (ost. akt: 2014-03-11 09:52:33)
Finałowa dziesiątka płońskich sportowców czeka na Wasze głosy

Finałowa dziesiątka płońskich sportowców czeka na Wasze głosy

Podziel się:

Siedem dni pozostało do wyłonienia najpopularniejszych sportowców Płońska 2013 roku portalu NKP i wydawnictwa MM. Na pozycji lidera niezmiennie PAF-owiec Bartosz Gołaszewski, ale patrząc na układ głosów, nie ośmielilibyśmy się już dzisiaj wskazać kto zajmie miejsca na podium.

Siatkarz Rafał Kuchciński z UKS-u Rutki Płońsk wciąż depcze po piętach dotychczasowemu liderowi drugiego, finałowego etapu naszego plebiscytu. Na pozycji trzeciej zadomowił się skoczek MKS-u Marcin Syski.

Zagrożoną ,,czwórkę”, za sprawą pnącego się do góry Roberta Włodarskiego z Olimpijczyka, zachowuje piłkarz PAF-u Krzysztof Salak. Tuż za nim jest wspomniany Włodarski.

Jak na razie blisko siebie trzymacie zawodniczki z Dziewczęcej Akademii Futbolu: Ewelinę Zdancewicz, Martynę Sobczyńską oraz Milenę Jeziak.

Spadek zanotował siatkarz PTS-u Jakub Szymańczyk. Wciąż swoich pięciu minut w finale nie miał jeszcze nasz eksportowy biegacz Tadeusz Chudzyński.

STAN NA 10 MARCA 2014 R. GODZINA 12:41 (dokładne dane procentowe i bieżący ranking z treściami sms-ów znajdziecie pod tym linkiem: http://nowykurierplonski.pl/191989,Wielki-final-Plebiscytu-na-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html#axzz2uddDcdPS

Przypominamy, że na swoich ulubieńców możecie głosować do 17 marca, do godziny 23:59.

Wkrótce kolejne notowanie. Stay tuned…

(REDAKCJA)

Głosować i doceniać osiągnięcia finałowej 10-tki możecie klikając na link: http://nowykurierplonski.pl/191989,Wielki-final-Plebiscytu-na-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html#axzz2uddDcdPS, z artykułu na stronie głównej oraz z belki i box-u PLEBISCYT KURIERA. Tam znajdziecie aktualny ranking i szczegółowe dane procentowe.