Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

W pierwszej trójce sportowcy PAF-u, ,,Rutek” i MKS-u – FINAŁ – NOTOWANIE II

2014-03-05 15:02:59 (ost. akt: 2014-03-05 15:16:07)
Komu przypadną miejsca od 1 do 10-tego okaże się na chwilę przed 18 marca

Komu przypadną miejsca od 1 do 10-tego okaże się na chwilę przed 18 marca

Autor zdjęcia: redakcja

Podziel się:

Kolejne dni przybliżają nas do poznania najpopularniejszych sportowców Płońska 2013 roku. Maleją różnice w głosach między poszczególnymi kandydatami do tytułu, co tylko zwiastuje wyrównaną i emocjonującą rozgrywkę do ostatniego dnia finału plebiscytu wydawnictwa Mazowieckie Media i Portalu Nowy Kurier Płoński.

Trwa rywalizacja o jak najwyższe miejsca, które ogłosimy podczas okolicznościowej gali z udziałem wielu zaproszonych gości, kiedy to wręczymy główne trofea i cenne nagrody. Ale do tego wydarzenia jeszcze sporo czasu. Na razie kolejny rzut oka na aktualne rankingowe lokaty.

W czubie tabeli trzymają się piłkarz Bartosz Gołaszewski z PAF-u, siatkarz Rafał Kuchciński z UKS-u Rutki, który w porównaniu do naszego pierwszego finałowego notowania wyprzedził m.in. trzeciego obecnie Marcina Syskiego, lekkoatletę MKS-u.

Rosną akcje czwartego obecnie Krzysztofa Salaka z PAF-u. Na piątej pozycji znajduje się obecnie Jakub Szymańczyk z PTS-u.


Poza pierwszą piątką jak na razie żeński tercet piłkarek DAF-u, czyli: Ewelina Zdancewicz, Martyna Sobczyńska i Milena Jeziak. Do głosu dochodzą też sympatycy talentu Tadeusza Chudzyńskiego. Stawkę zamyka Robert Włodarski z Olimpijczyka.

STAN NA 5 MARCA 2014 R. GODZINA 14:58

Wkrótce kolejne notowanie. Jakie zmiany przyniesie? Stay tuned.

(REDAKCJA)

Głosować na swoich faworytów możecie poprzez kliknięcie na link: http://nowykurierplonski.pl/191989,Zaczynamy-Wielki-final-Plebiscytu-na-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html#axzz2uddDcdPS z artykułu na stronie głównej oraz z belki i box-u PLEBISCYT KURIERA. Tam znajdziecie aktualny ranking i szczegółowe dane procentowe.