Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Wielki finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Płońska 2013 roku!

2014-02-26 13:25:27 (ost. akt: 2014-03-18 12:59:50)
OTO ONI, FINAŁOWA DZIESIĄTKA, KTÓRA POWALCZY O WASZE GŁOSY. Wiemy na pewno, że pierwsza trójka będzie całkowicie inna niż w roku ubiegłym

OTO ONI, FINAŁOWA DZIESIĄTKA, KTÓRA POWALCZY O WASZE GŁOSY. Wiemy na pewno, że pierwsza trójka będzie całkowicie inna niż w roku ubiegłym

Autor zdjęcia: Redakcja

Podziel się:

Od piątku możecie głosować na swoich faworytów spośród wybranej przez Was w I etapie plebiscytu finałowej dziesiątki. 17 marca, tuż przed północą, okaże się kto otrzyma zaszczytny tytuł najpopularniejszego sportowca Płońska minionego roku wydawnictwa Mazowieckie Media i portalu Nowy Kurier Płoński.

Po pełnych emocji eliminacjach do ostatecznej rozgrywki weszła dziesiątka płońskich sportowców. Szybki rzut oka na skład finału.

Do II etapu plebiscytu organizowanego przez wydawnictwo Mazowieckie Media i portal Nowy Kurier Płoński awansował: tercet piłkarek nożnych Dziewczęcej Akademii Futbolu, tj.: Milena Jeziak, Martyna Sobczyńska i Ewelina Zdancewicz, duet z Płońskiej Akademii Futbolu: Bartosz Gołaszewski i Krzysztof Salak, siatkarze - Jakub Szymańczyk (Płońskie Towarzystwo Siatkówki) oraz Rafał Kuchciński (UKS Rutki Płońsk), biegacz Romex-u Tadeusz Chudzyński, lekkoatleta MKS-u Durasan Płońsk Marcin Syski oraz reprezentant płońskiego ,,Olimpijczyka” Robert Włodarski.

Liczniki poparcia zostały wyzerowane i plebiscytowa gra rozpoczyna się od nowa, o główne trofeum i główne nagrody Powyższa dziesiątka już od teraz zaczyna zmagania o Wasze głosy. Finał potrwa do 17 marca, do godziny 23:59, kiedy to zablokujemy sms-ową linię.

Na przełomie kwietnia i maja na okolicznościowej gali podsumujemy plebiscyt, nagradzając najpopularniejszych sportowców! Kto wskoczy na podium? Decyzja należy tylko do Was.

Co kilka dni będziemy opisywali układ sił w sms-owej rywalizacji w finale plebiscytu.

Tak więc zapraszamy do głosowania na Najpopularniejszego Sportowca Płońska 2013 roku portalu Nowy Kurier Płoński i wydawnictwa Mazowieckie Media.

Pod tym linkiem możecie poczytać o osiągnięciach finałowej ,,10-tki”: http://nowykurierplonski.pl/187919,Poznajcie-kandydatow-do-tytulu-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html#axzz2uF3Z7nMm

Redakcja

***

Aby zagłosować na swojego faworyta należy wysłać sms-a o treści NKP(kropka)SR(kropka) oraz numer przyporządkowany danemu uczestnikowi.

Np: Aby zagłosować na osobę z numerem 1 należy w treści sms-a wpisać KP.SR.1 na numer 71051. Koszt jednego sms-a wynosi 1zł +VAT.


Poniżej aktualny ranking (treści smsów i numer) i regulamin naszego plebiscytu.

http://nowykurierplonski.pl/189075,Regulamin-Plebiscyt-na-Najpopularniejszego-Sportowca-Plonska-2013-roku.html/#axzz2u3aspHF0