Sobota, 2 lipca 2016. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Rozbity Jednorożec, ograny Przasnysz i Mława, porażka z Ciechanowem - grał PAF

2013-10-23 14:27:00 (ost. akt: 2013-10-23 14:39:26)
Nasi piłkarze do lat 14 nie sprostali u siebie ekipie MKS-u Cicehanów, przegrywając 1:3. Była to jedyna porażka drużyn PAF-u w ostatnich meczach - kliknij na foto, aby powiększyć

Autor zdjęcia: DT

Podziel się:

Kolejne mecze ligowe za piłkarzami Płońskiej Akademii Futbolu. Trenerzy mają powody do radości, bowiem nasi zawodnicy notują coraz więcej zwycięstw w rundzie jesiennej. Byliśmy z aparatem na domowym spotkaniu z wyżej notowanym MKS-em Ciechanów.

[U-13] Mazowsze Jednorożec - PAF 1:8 (1:3)

bramki:
17' Archipienko (as. Bielak),
28' Bodalski (ind.),
29' Salak (ind.),
35' Salak (as. Masiak),
37' Salak (ind.),
42' Jóźwiak (ind.),
43' Masiak (as. Jóźwiak),
60' Archipienko (as. Masiak)

Skład PAF-u: Małecki, Górczyński, Jóźwiak, Surowaniec, Bielak, Krulikowski, Mystkowski, Archipienko, Salak, Zabłocki, Dynek, Lewandowski, Bodalski, Błaszkiewicz, Masiak.

***

[U-14] PAF - MKS Ciechanów 1:3 (1:1)

bramka:
7' Godziński (as. Jóźwiak)

Skład PAF-u: Majewski (65' Kamiński), Górczyński (55' Sosiński), Zieliński, Surowaniec, Masiak (36' Krulikowski), Kamiński (36' Bielak), Głowacki (50' Poryziński), Jóźwiak, Pałac (40' Cichocki), Godziński (65' Misiewicz), Salak.

***

[U-17] MKS Przasnysz - PAF 1:2 (0:0)

bramki:
53' Popowski (as. Mak),
80' Januszczak (as. Popowski)

Skład PAF-u: Bońkowski - Wiśniewski, Kamiński, Gołaszewski, Popowski, Mak, Kowalski (70' Zabłocki), Jędrzejewski (41' Dłużniewski), Rutynowski (41' Obrębski), Piotrowski (65' Smoliński), Januszczak.

***

[U-12] Mławianka Mława - PAF 4:7 (0:4)

bramki:
5’ Rembecki (as. Chwiłka)
12’ Romanowski (as. Chwiłka)
17’ Rembecki (as. Chwiłka)
21’ Romanowski (as. Chwiłka)
36’ Romanowski (as. Chwiłka)
41’ Romanowski (ind. [bramka bezpośrednio z rzutu rożnego])
52’ Duszyński (as. Głuskowski)

Skład PAF-u: Kuszmider Adrian – (br.), Goszczyński Jakub – (br.), Chwiłka Maciej, Duszyński Damian, Głuskowski Grzegorz, Kamiński Szymon, Lewandowski Jakub, Motak Łukasz, Rembecki Kacper, Romanowski Patryk, Wieczorek Kacper.

***

[U-10] Turniej w Sochocinie

PAF – MKS Mławianka Mława 1:0
bramka: 17’ Karwowski (ind.)

Wkra Sochocin – PAF 0:8
bramki: 4’ Górczyński (ind.), 5’ Karwowski (as. Milewski), 11’ Ofierski (ind.), 12’ Rembecki (ind.), 14’ samobójcza (as. Niedzielski), 16’ Rembecki (ind.), 19’ Niedzielski (as. Adamyan), 20’ Adamyan (as. Chrobot).

PAF – Jutrzenka Unieck 4:0
bramki: 7’ Ofierski (as. Kowalski), 16’ Ostapowski (as. Karwowski), 17’ Ostapowski (as. Królak), 20’ Romanowski (rzut karny).

Skład PAF-u: Romanowski Patryk – bramkarz, Adamyan Araik, Chrobot Marcel, Cichalewski Przemysław, Domański Kacper, Gilewski Kacper, Górczyński Bartosz, Karwowski Kacper, Kowalski Michał, Królak Kacper, Milewski Michał, Niedzielski Maciej, Ofierski Bartosz, Ostapowski Kamil, Rembecki Mateusz.