Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Mamy brązowego medalistę XI Igrzysk Lekarskich!

2013-10-02 14:22:15 (ost. akt: 2013-10-03 16:00:53)
Sport to zdrowie - tej zasady trzymają się państwo Jaszczur, którzy we wrześniu z powodzeniem wystartowali w Igrzyskach Lekarskich w Zakopanem

Sport to zdrowie - tej zasady trzymają się państwo Jaszczur, którzy we wrześniu z powodzeniem wystartowali w Igrzyskach Lekarskich w Zakopanem

Autor zdjęcia: zbiory prywatne

Podziel się:

,,Doktorzy" z całej Polski spotkali się w Zakopanem, by rywalizować w aż 15 konkurencjach. Na tatrzańskim stadionie do lekkoatletycznych zmagań przystąpili Państwo Jaszczur wraz z córeczką Alą. Wrócili do Płońska z medalem i satysfakcją z udziału w tak ciekawej sportowej imprezie.

Ginekolog Michał Jaszczur, reprezentant Klubu Biegacza im. Piotra Sękowskego, nie tak dawny Mistrz Polski Lekarzy w biegu na 10 km, w zeszłym roku świętował zdobycie srebrnego krążka na dystansie 5 km.

Tym razem płońszczanin w kategorii wiekowej M-35 na ,,piątkę" oraz w sztafecie 4x100m był czwarty, ale zrekompensował sobie ten start udanym, medalowym biegiem na 1,5 km. Tym razem pan Michał do swojej kolekcji dorzucił brąz.

- W tym roku wypadłem ciut poniżej oczekiwań. Byłem trochę przemęczony po mistrzostwach Polski. Poza tym konkurencja co roku ponosi poprzeczkę, a i nie zawsze jest czas na treningi - mówi nam skromnie Michał Jaszczur.

Żona naszego medalisty, z zawodu psychiatra, w tej samej grupie wiekowej w Zakopanem była dwukrotnie siódma; na 100 i 200m. Warto dodać, że rok temu na Igrzyskach Lekarzy pani Joanna dwa razy stawała na trzecim stopniu podium.

W kategorii dziecięcej córka państwa Jaszczur Alicja, bardzo możliwe, że przyszła pani doktor;), w biegu sprinterskim na 60m finiszowała na świetnej trzeciej pozycji. Dziewczynka była też czwarta w rzucie piłeczką.

Usportowionej rodzinie lekarzy gratulujemy startu w Igrzyskach i wysokich miejsc:)

(DT)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB