Poniedziałek, 30 listopada 2015. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Mali płońszczanie pływali ze Świętym Mikołajem [ZDJĘCIA]

2012-12-09 17:59:03 (ost. akt: 2012-12-14 21:29:01)
4-letnia Maja była najmłodszą uczestniczką zawodów spod znaku Świętego Mikołaja:)

4-letnia Maja była najmłodszą uczestniczką zawodów spod znaku Świętego Mikołaja:)

Autor: Dawid Turowiecki

Podziel się:

Ponad stu miłośników pływania wystartowało w tradycyjnych zawodach pod hasłem ,,Pływaj ze Świętym Mikołajem". Już u nas fotki z sobotniej imprezy na płońskim basenie.

Na pływalni zawodnicy i zawodniczki od lat czterech do 15, a na trybunach dumni ze swych pociech i trzymający za nie kciuki rodzice.

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, Szkoła Pływania i Płetwonurkowania Roberta Goszczyńskiego zorganizowała, cieszące się niesłabnącą popularnością, zawody, na których można było spotkać samego Świętego Mikołaja.

Dzieci najmłodsze miały do przepłynięcia dystans 25 metrów, a pomocne były im deseczki i tzw. makaron. Te trochę starsze pokonywały 50 metrów. Królował styl dowolny, inaczej kraul na piersiach.

W tle słychać było świąteczne piosenki, a na wszystkich uczestników czekały prezenty od Gościa, który wraz z grupą elfów zamieszkuje Laponię;) Nie zabrakło dyplomów, a najszybszym pływakom wręczono medale.

Poniżej wrzucamy fotki z przedświątecznej imprezy na płońskiej pływalni. Polecamy oglądać zdjęcia w pełnym rozmiarze. (DT)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB